[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Články a fotky

NWproradost.cz odd Články a fotky

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Burčáková sezóna pod Radobýlem

Vloženo: 22. 10. 2017. Zobrazit článek…

Deštivá předpověď počasí nás neodradila od našeho záměru dobýt Radobýl. Naštěstí pršelo jen na začátku naší výpravy, a i když jsme se místy potýkali s hlubokým bahnem, nakonec jsme dorazili do Litoměřic spokojení a se spoustou nevšedních zážitků.

Romantika zámeckého parku Veltrusy

Vloženo: 29. 8. 2017. Zobrazit článek…

Ačkoliv mnohé z nás nebyly ve Veltrusech poprvé, krásné mostky přes plavební kanál a další architektonické skvosty skryté v rozlehlém anglickém parku nás opravdu uchvátily. Běžný návštěvník, který absolvuje jen prohlídku zámku a návštěvu francouzské zahrady před ním, zůstává tak velmi ochuzen o romantický zážitek.

Ani Trosky z nás neudělaly trosky

Vloženo: 31. 7. 2017. Zobrazit článek…

Poslední neděli v červenci jsme vyrazily do Českého ráje na hrad Trosky. Ačkoliv jsme se díky předcházejícímu týdnu děsily chladného a deštivého počasí, nakonec se náš výšlap na kopec k hradu Trosky a následně delší procházka kolem českorájeckých rybníků podobal spíše túře v rozpálené Arizoně (cestou jsme potkaly i náčelníka Apačů).

Jak jsme skončily v Bohnicích

Vloženo: 3. 7. 2017. Zobrazit článek…

Náš první letošní výlet nás zavedl hned do tří krásných údolí. Na závěr jsme naši procházku zakončily v léčebně Bohnicích, kde jsme kromě dobré kávy měly i zážitek z místní malé ZOO a poklidné atmosféry rozlehlého parku.

Advent na zámku Liblice

Vloženo: 27. 12. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 17.12. jsme se nechaly rády vytrhnout z předvánočního shonu a užily jsme si již tradiční vycházku na adventní jarmark do zámku Liblice. Kromě něj jsme se opět potěšily nejen výstavou betlémů, popíjením svařáčku a vzájemnou ochutnávkou vlastního cukroví, ale i zajímavým kulturním zážitkem.

Jak jsme nemusely být na dešti celý den

Vloženo: 3. 9. 2016. Zobrazit článek…

V neděli 21. 8. 2016 jsme vyrazily do Českého ráje, abychom si opět užily krásných vyhlídek a skalních měst. Bohužel, počasí nám od rána nepřálo, a tak jsme s pomocí „přítelkyně na telefonu“ uskutečnily výlet ve změněné, ale neméně zajímavé variantě. A navíc jsme nemusely být na dešti celý den!

Ještědská výzva pro pokročilé

Vloženo: 4. 8. 2016. Zobrazit článek…

V návaznosti na loňskou novinku – výlety pro fyzicky zdatnější – se i letos uskutečnil další nordic walking výlet pro pokročilé, a to na Ještěd.

Skalní města v Českém ráji nikdy nezklamou

Vloženo: 2. 8. 2016. Zobrazit článek…

V neděli 10.7. jsme se vydali prozkoumat méně známé skalní útvary v těsném sousedství Suchých skal na Maloskalsku. A byli jsme okouzleni – co do přírodních krás a výhledů zatím jistě nejhezčí výlet tohoto roku!

Jak jsme našli hrad Karlík

Vloženo: 1. 8. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 12.6. jsme se vypravili po stopách císařovny Elišky z Dobřichovic do Karlštejna. Narozdíl od ní jsme však v karlštejnských hvozdech nezabloudili a hrad Karlík jsme našli.

Nordic walking pro radost a Kardioklub Praha

Vloženo: 17. 6. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 4. 6. 2016 se prezentoval nordic walking jako další zdraví velmi prospěšná volnočasová aktivita účastníkům již tradičního týdenního rekondičního pobytu s volejbalem a cykloturistikou v Doksech u Máchova jezera pořádaným Kardioklubem Praha.

Nordic walking pro radost se připojuje k oslavám

Vloženo: 3. 6. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 21. 5. 2016 se v rámci oslav 700 let od první písemné zmínky o Liběchově konala procházka spojená s instruktáží správné techniky chůze s nordic walking hůlkami.

Květnový výlet do rozkvetlých Průhonic

Vloženo: 31. 5. 2016. Zobrazit článek…

Nejen rozkvetlé keře a skalky, ale i krásné průhledy nádhernými zákoutími průhonického parku obohatily náš květnový nordic walking výlet.

Nordic walking sezóna 2016 zahájena

Vloženo: 25. 4. 2015. Zobrazit článek…

V neděli 10. 4. 2016 jsme úspěšně zahájily další sezónu našich nordic walking výletů. Vydaly jsme se do Divoké Šárky, kde nás čekal příjemný okruh a probouzející se jarní příroda.

Advent na zámku

Vloženo: 2. 1. 2016. Zobrazit článek…

Dne 12. 12. 2015 jsme uskutečnili již tradiční akci – nordic walking procházku obohacenou adventním jarmarkem, výstavou betlémů a milým vystoupením malých hudebníků a tanečníků na zámku v Liblicích.

Kopicův statek, skalní plastiky a ještě mnohem víc

Vloženo: 11. 11. 2015. Zobrazit článek…

Posledním výletem sezóny společně organizovaným Rodinným centrem Všetaty-Přívory byla procházka v pohádkově krásném Českém ráji. Hlavním cílem byl statek a skalní výtvory místního statkáře a lidového umělce Vojtěcha Kopice.

Nordic walking pro pokročilé ve Hřensku

Vloženo: 28. 9. 2015. Zobrazit článek…

Protože se našich nordic walking výletů zúčastňují stále častěji i hůlkaři, kteří se vyznačují velmi dobrou kondicí a vítají možnost delšího výletu v rychlejším tempu a s větším převýšením, byl v sobotu 12. 9. 2015 uskutečněn první kurz ze série „Nordic walking pro pokročilé“.

Vlastenecká povinnost splněna – dobyly jsme Říp

Vloženo: 14. 9. 2015. Zobrazit článek…

Na poslední srpnovou neděli jsme si naplánovaly výlet na Říp. Ani velmi horké počasí nás neodradilo a my jsme se sešly, abychom si splnily tuto milou vlasteneckou povinnost, za kterou se návštěva Řípu pro každého Čecha jistě považovat dá.

Terasy Ještědu neměly chybu

Vloženo: 5. 8. 2015. Zobrazit článek…

Letošní až kýčovitě krásné počasí, kterým nás Ještěd přivítal tentokrát, plně vynahradilo loňský výstup v dešti, větru a mracích.

Na Drábských světničkách nakonec nepršelo

Vloženo: 19. 7. 2015. Zobrazit článek…

V neděli 21. 6. 2015 vyrazilo „sedm statečných“ do deštivého rána na další z nordic walking výletů pořádaných Rodinným centrem Všetaty-Přívory a Nordic walking pro radost.

Nordic Walking Tour - Mšeno 6. 6. 2015

Vloženo: 18. 6. 2015. Zobrazit článek…

V sobotu 6. 6. 2015 se uskutečnila další z akcí Nordic Walking Tour 2015, tentokrát poprvé v krásném prostředí koupaliště ve Mšeně na Kokořínsku.

Strana: 1  2  3  4 

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

28. 08. Z Proseče do Liberce

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779