[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Články a fotky

NWproradost.cz odd Články a fotky

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Sezóna 2022 zahájena

Vloženo: 13. 1. 2022. Zobrazit článek…

Ve středu 12. 1. 2022 jsme zahájili sezónu pravidelných nenáročných procházek pro seniory s Centrem RoSa Liberec.

Adventní nordic walking v Liberci

Vloženo: 9. 12. 2021. Zobrazit článek…

Ve středu 8. 12. 2021 jsme se sešly, abychom nasály atmosféru adventního Liberce a slavnostně tak zakončily sezónu 2021.

Nordic walking kolem přehrady Harcov

Vloženo: 18. 11. 2021. Zobrazit článek…

Ve středu 10. 11. 2021 jsme se sešli již podruhé v rámci seriálu krátkých nordic walking procházek, které jsou organizovány pro Centrum RoSa v Liberci. Tentokrát kolem liberecké přehrady Harcov.

Centrum RoSa Liberec zahájilo pravidelné nordic walking procházky

Vloženo: 6. 11. 2021. Zobrazit článek…

Ve středu 13. 10. 2021 ve dvě hodiny odpoledne byl odstartován seriál našich pravidelných nordic walking procházek pro začátečníky, které bude Centrum RoSa, nezisková organizace působící při Rezidenci RoSa Liberec pro seniory, pořádat každou druhou středu v měsíci v Liberci a přilehlém okolí pro všechny zájemce, kteří by se rádi správnou techniku této oblíbené pohybové aktivity naučili pod dozorem zkušených instruktorů.

Tradiční adventní nordic walking v Liblicích

Vloženo: 13. 2. 2018. Zobrazit článek…

V sobotu 3. 12. 2017 jsme opět vyrazily od předvánočního pečení a úklidu do přírody, a to do krásného parku u zámku Liblice. Pořádný příděl adventního svařáčku v termoskách v mém baťůžku byl samozřejmostí a nechyběla ani ochutnávka vánočního cukroví od nás všech.

Výlet k Ďáblické hvězdárně

Vloženo: 13. 2. 2018. Zobrazit článek…

Poslední listopadovou neděli roku 2017 jsme nezahálely. I když bylo chladno a sychravo, vyrazily jsme podle plánu na nordic walking výlet do Prahy.

Burčáková sezóna pod Radobýlem

Vloženo: 22. 10. 2017. Zobrazit článek…

Deštivá předpověď počasí nás neodradila od našeho záměru dobýt Radobýl. Naštěstí pršelo jen na začátku naší výpravy, a i když jsme se místy potýkali s hlubokým bahnem, nakonec jsme dorazili do Litoměřic spokojení a se spoustou nevšedních zážitků.

Romantika zámeckého parku Veltrusy

Vloženo: 29. 8. 2017. Zobrazit článek…

Ačkoliv mnohé z nás nebyly ve Veltrusech poprvé, krásné mostky přes plavební kanál a další architektonické skvosty skryté v rozlehlém anglickém parku nás opravdu uchvátily. Běžný návštěvník, který absolvuje jen prohlídku zámku a návštěvu francouzské zahrady před ním, zůstává tak velmi ochuzen o romantický zážitek.

Ani Trosky z nás neudělaly trosky

Vloženo: 31. 7. 2017. Zobrazit článek…

Poslední neděli v červenci jsme vyrazily do Českého ráje na hrad Trosky. Ačkoliv jsme se díky předcházejícímu týdnu děsily chladného a deštivého počasí, nakonec se náš výšlap na kopec k hradu Trosky a následně delší procházka kolem českorájeckých rybníků podobal spíše túře v rozpálené Arizoně (cestou jsme potkaly i náčelníka Apačů).

Jak jsme skončily v Bohnicích

Vloženo: 3. 7. 2017. Zobrazit článek…

Náš první letošní výlet nás zavedl hned do tří krásných údolí. Na závěr jsme naši procházku zakončily v léčebně Bohnicích, kde jsme kromě dobré kávy měly i zážitek z místní malé ZOO a poklidné atmosféry rozlehlého parku.

Advent na zámku Liblice

Vloženo: 27. 12. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 17.12. jsme se nechaly rády vytrhnout z předvánočního shonu a užily jsme si již tradiční vycházku na adventní jarmark do zámku Liblice. Kromě něj jsme se opět potěšily nejen výstavou betlémů, popíjením svařáčku a vzájemnou ochutnávkou vlastního cukroví, ale i zajímavým kulturním zážitkem.

Jak jsme nemusely být na dešti celý den

Vloženo: 3. 9. 2016. Zobrazit článek…

V neděli 21. 8. 2016 jsme vyrazily do Českého ráje, abychom si opět užily krásných vyhlídek a skalních měst. Bohužel, počasí nám od rána nepřálo, a tak jsme s pomocí „přítelkyně na telefonu“ uskutečnily výlet ve změněné, ale neméně zajímavé variantě. A navíc jsme nemusely být na dešti celý den!

Ještědská výzva pro pokročilé

Vloženo: 4. 8. 2016. Zobrazit článek…

V návaznosti na loňskou novinku – výlety pro fyzicky zdatnější – se i letos uskutečnil další nordic walking výlet pro pokročilé, a to na Ještěd.

Skalní města v Českém ráji nikdy nezklamou

Vloženo: 2. 8. 2016. Zobrazit článek…

V neděli 10.7. jsme se vydali prozkoumat méně známé skalní útvary v těsném sousedství Suchých skal na Maloskalsku. A byli jsme okouzleni – co do přírodních krás a výhledů zatím jistě nejhezčí výlet tohoto roku!

Jak jsme našli hrad Karlík

Vloženo: 1. 8. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 12.6. jsme se vypravili po stopách císařovny Elišky z Dobřichovic do Karlštejna. Narozdíl od ní jsme však v karlštejnských hvozdech nezabloudili a hrad Karlík jsme našli.

Nordic walking pro radost a Kardioklub Praha

Vloženo: 17. 6. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 4. 6. 2016 se prezentoval nordic walking jako další zdraví velmi prospěšná volnočasová aktivita účastníkům již tradičního týdenního rekondičního pobytu s volejbalem a cykloturistikou v Doksech u Máchova jezera pořádaným Kardioklubem Praha.

Nordic walking pro radost se připojuje k oslavám

Vloženo: 3. 6. 2016. Zobrazit článek…

V sobotu 21. 5. 2016 se v rámci oslav 700 let od první písemné zmínky o Liběchově konala procházka spojená s instruktáží správné techniky chůze s nordic walking hůlkami.

Květnový výlet do rozkvetlých Průhonic

Vloženo: 31. 5. 2016. Zobrazit článek…

Nejen rozkvetlé keře a skalky, ale i krásné průhledy nádhernými zákoutími průhonického parku obohatily náš květnový nordic walking výlet.

Nordic walking sezóna 2016 zahájena

Vloženo: 25. 4. 2015. Zobrazit článek…

V neděli 10. 4. 2016 jsme úspěšně zahájily další sezónu našich nordic walking výletů. Vydaly jsme se do Divoké Šárky, kde nás čekal příjemný okruh a probouzející se jarní příroda.

Advent na zámku

Vloženo: 2. 1. 2016. Zobrazit článek…

Dne 12. 12. 2015 jsme uskutečnili již tradiční akci – nordic walking procházku obohacenou adventním jarmarkem, výstavou betlémů a milým vystoupením malých hudebníků a tanečníků na zámku v Liblicích.

Strana: 1  2  3 

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779