[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve čtvrtek 27. 10. 2022 jsme se sešly na Maliníku se začátečnicemi a vyrazily jsme „po kanále“ směrem k přehradě Černá Nisa. Slunečné počasí a podzimní barvy v přírodě se nám postaraly o dokonalý zážitek.

V Jizerkách probíhalo úplně výstavní babí léto, takže po chvíli svižné chůze z Maliníku jsme už sundávaly jednu vrstvu oblečení. My tu máme tak krásně a třeba v Polabí jsou prý stále jen mlhy a šedivo!

Cesta nám v družném hovoru rychle odsýpala, a tak jsme se rozhodly si ji i trošku protáhnout, abychom přišly na hráz Černé Nisy od západu, protože to je úplně pohádkový výhled. Na hrázi jsme začaly všechny lovit v baťůžkách mobily a foťáky, protože takovou krásu a syté podzimní barvy jsme si chtěly zvěčnit na památku všechny. O skupinovou fotku se nám postaral náhodný cyklista, a tak jsme na fotce všechny.

Když jsme se dosyta nabažily výhledu na přehradu a přilehlé okolí, přesunuly jsme se na břeh na sluníčko a rozdělily jsme do soutěžního pavouka, abychom si mohly zahrát další z žertovných her s hůlkami, a sice balancování s hůlkou na prstu. My, co jsme chodily i v minulém semestru, jsme tak trochu předvídaly, že máme mezi sebou jasnou favoritku, ale počkaly jsme si, zda se náhodou neobjeví nějaký jiný skrytý talent. Nové talenty by se třeba i našly, ale Helenku v této disciplíně nikdo opravdu nepřekoná. Zatímco my ostatní jsme se při balancování nestačily vyhýbat a běhaly jsme tam a zpět, Helenka opět v klidu stála bez hnutí, hůlku na ukazováčku, a kdybychom soutěž neodpískaly, stála by tam takto nehnutě s hůlkou na prstě asi až doteď. Jak to jen dělá?!? Takže po zásluze opět vyhrála čokoládu, ale protože se s námi rozdělila, může vyhrát i příště.

Po hře nás čekala už jen cesta zpátky na Maliník, kde byl rozchod. Část hůlkařek jela hned domů, ale většina neodolala kávě nebo pivku na terásce kiosku prosluněného Maliníku. Tohle byl den za odměnu, výlet neměl chybu, počasí nám přálo a my jsme se prošly a při nordic walkingu i náležitě od srdce zasmály – ovšem některá témata jsou zde nepublikovatelná. Tak příště zase na viděnou!

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779