[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Anna Foktová

Vloženo: 28. 11. 2022. Zobrazit článek…

„Milá Jitko, chci Ti poděkovat za moc hezké vycházky. I když se snažím celkem dost chodit, lekce  Nordic Walking mi daly nový rozměr pohybu, jak zlepšit fyzickou i psychickou pohodu. Když je to ještě v partě bezvadných lidí, tak to nemá chybu. Doufám, že, se ještě někde při procházce potkáme.“

Ivana Hrozová

Vloženo: 26. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Děkuji za nové zkušenosti při chození s hůlkami. Byly to parádní vycházky, s poznáním okolí Liberce.  Pod Tvým laskavým dohledem jsem se snad i naučila chodit s hůlkami, bez rizika přeražení se. Všechny výlety byly dobře připravené, bonusem krásné slunečné počasí. I atmosféra v naší skupině byla skvělá, jistě i díky Tvé stále dobré náladě a soutěžím, které jsi pro nás nachystala. Přeji hodně zdraví a spokojenosti i v osobním životě, doufám, že se ještě s hůlkami či bez nich potkáme."

Evženie Glogarová

Vloženo: 26. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Ráda se připojím se svými pocity k vycházkám, které jsi vedla. Asi na třetí pokus jsem se dostala, od CDV, na předmět NW. To mi potvrdilo, že je o něj velký zájem a tudíž oblíben. A zároveň že se vytvářejí skupinky lidí, kteří společně pokračují ve vycházkách opakovaně. A to se mi nyní, po skončení předmětu, potvrdilo. Vycházky byly úžasné v tom, že jsem objevila krásné trasy kolem Liberce, poznala nové kamarádky se stejným nadšením pro pohyb v přírodě. Pod tvým vedením jsem poznala, co NW vůbec je a jak báječně přispívá k snadnému pohybu při turistice. Obzvláště pro dříve narozené již s nějakými zdravotními problémy je tato aktivita ideální. A další plusy? Příjemná komunita lidí, příjemně strávený čas  v přírodním prostředí. Co chtít víc??? A ty jsi vlastně všemu tomu dala ten prvotní impuls, za což velice děkuji.  Protože MY budeme pokračovat i dále v procházkách. To by se bez tebe nestalo, bez tvé nadšené lásky k NW, kterou předáváš úspěšně dál. Myslím, že toto je vizitka tvé dobré práce, která má nadšené pokračovatele/ky. Určitě se budeme potkávat i dál."

Zdeňka Novotná

Vloženo: 10. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Milá Jitko, často vzpomínám na naše společné hodiny NW. I když jsem vejšlapy s "hůlkama" uskutečňovala již dříve, využila jsem nabídky tvého kurzu abych  vylepšila techniku, poznala nové trasy v okolí Liberce a seznámila se s novými lidmi. Vše se mi splnilo. Krásné výlety po okolí často zakončené v kavárničce, dobrá parta a i počasí, které nám přálo. Tak díky za vše. Pořídila jsem si nové hůlky a NW zůstane i nadále součástí mého života. Je to super sport, který propaguji i mezi známými. Procvičí celé tělo a ve spojení s přírodou je to prostě ideální. Ještě jednou díky a jistě se někde brzy potkáme."

Kateřina Součková

Vloženo: 9. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Milá Jitko, Tebou vedený kurz byl pro mě úžasným probuzením ze zimního spánku a covidové letargie. Mé počáteční obavy z fyzické náročnosti a z toho, že budu zdržovat ostatní, jsi rozptýlila svým laskavým individuálním přístupem ke každé s nás. Dostala se nám možnost vyzkoušet si různé typy holí, různé značky i cenové kategorie. Mít tuto možnost přímo v terénu a pod vedením zkušené trenérky nelze nikdy nahradit obrázky z e-shopu ani výběrem ve specializované kamenné prodejně. Všechny vycházky se konaly za ideálního počasí, přesně podle starého úsloví: "Když andělé cestují, i nebe se směje". Smály jsme se ale hlavně my, nálada byla opravdu skvělá. K dokonalé technice nám ještě hodně chybí (teoreticky to máme zvládnuté!), ale nám šlo hlavně o to poznat něco nového a zažít hezké chvíle. To se naplnilo dokonale. A ty chyby jsme si "pěstovaly" schválně, abychom s Tebou mohly pokračovat v dalším semestru. Už teď se na to těším!"

Jarmila Jirásková

Vloženo: 9. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Bylo to moc prima a moc mě to bavilo. Velmi vítám, že budeme pokračovat. Kopce mi nevadí, takže se hlásím mezi pokročilé."

Ladislava Felgrová

Vloženo: 9. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Děkuji za krásné vycházky s holemi v okolí Liberce. Sama bych se nevydala, ale ve skupině mě to moc baví. Poučné, milé, zábavné a zdraví prospěšné."

Dagmar Křehlíková

Vloženo: 9. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Určitě nejsem sama, koho bavilo s Tebou chodit po okolí Liberce, kochat se krásou přírody, a přitom udělat něco málo pro své zdraví. Bylo to moc fajn, děkuji za Tvůj přístup, který určitě naše úsilí věnovat se nordic walkingu, podpořil. Budu se tedy těšit na pokračování."

Marcela Hortenská

Vloženo: 9. 11. 2022. Zobrazit článek…

"Na Tvoje bezvadně připravené kurzy NW jsem chodila moc ráda, bavilo mě to. Snad jsem se alespoň trochu naučila správnou techniku, poznala nová místa a také nové lidi. Dokonce jsem nabyté zkušenosti předávala jak v rodině, tak i svým kamarádům a v jednom případě i neznámé slečně v Josefově Dole. A ona byla opravdu ráda. Myslím, že Tvoje mise byla naplněna minimálně stoprocentně."

 "Milá Jitko, budu se muset opakovat, ale na kurzy nordic walking s Tebou jsem se vždy těšila a chodila opravdu ráda. Je to přece paráda, když někdo tak skvěle přípraví výlet i s návodem na dopravu k místu startu a z cíle cesty, pak už to byla čirá radost - jenom to ujít a ještě se naučit "pracovat" s hůlkami, vidět krásy naší přírody a hlavně si popovídat s bezva lektorkou a "spolužačkami". Ta čtvrteční odpoledne byla vždycky super!! Myslím, že v naší skupině jsme si to všechny moc užívaly a "chytlo" nás to tak, že už chystáme společný výlet v prosinci. A doufáme, že se k nám někdy připojíš! Přeji Ti hlavně hodně zdraví,  úspěchy a pohodu jak v soukromém, tak i pracovním životě!!! Určitě se brzy uvidíme na některé nedělní akci. Díky za krásné zážitky!"

 

Josef Šmíd

Vloženo: 24. 4. 2014. Zobrazit článek…

„S Jitkou jsem se vydal do pražské Divoké Šárky. Její vedení je perfektní jak po odborné, tak i po lidské stránce. Na konci jsem se loučil s pocitem příjemně, užitečně a efektivně stráveného dne.“

Anna Veselá

Vloženo: 24. 4. 2014. Zobrazit článek…

„Dobrý den, moje první seznámení s nordic walking bylo příjemné putování Kokořínským dolem. Měla jsem pocit, že něco užitečného dělám pro své zdraví pod odborným dohledem. Ráda si to zopakuji, tentokrát v údolí Divoké Šárky, a již s vlastními hůlkami.“

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779