[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Tak nová tradice založena! Vedle krátkých cca 3 km procházek každou druhou středu v měsíci pro Centrum RoSa budeme organizovat i delší, cca 6 km, aby si na své přišli i pokročilejší hůlkaři, a to každou čtvrtou středu v měsíci. Pokročilí poprvé vyrazili ve středu 27. 7. 2022.

Po výstupu z autobusu v Radčicích nám bylo do smíchu - zdálo se, že ten den snad nezmokneme. Počasí bylo nevyzpytatelné, a tak jsme se přece jenom navlečení do pláštěnek na chvilku tentokrát nevyhnuli. Ale vůbec nám to nevadilo, nejsme z cukru, takže nás déšť nerozpustí.

Prošli jsme se kolem golfového hřiště, následně i okolo vodní nádrže Fojtka a na krásných loukách před Krásnou Studánkou jsme kochali výhledem na Špičák a celý Oldřichovský hřbet.

Na hrázi nádrže Fojtka jsme se chvíli zdrželi a krmili neskutečně velké kapry. Voda pod námi pořádně „vařila“.

Cestou jsme opravovali nordic walking techniku, ale hlavně jsme prodiskutovali kde co. Hodně se naše řeč točila kolem požárů ve Hřensku, což je také oblíbená výletní destinace téměř nás všech. Hned jak to bude možné, určitě tam opět vyrazíme a podpoříme místní turistické cíle. Třeba i tím, že si dáme něco v hospůdce či kioscích cestou. Bude to třeba.

Procházku jsme zakončili u autobusové zastávky a vyšlo nám to akorát na odjezd autobusu. Moc jsme si procházku užili, nasmáli jsme, popovídali a už teď se těšíme na příště!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na zdarma lince Centra RoSa 800 800 750, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována. 

 

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779