[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Nordic walking pro radost

Ing. Jitka HadováJitka Hadová
Liberec

IČO: 02568349

telefon +420 739 603 779 
e-mail info@nwproradost.cz

 

 

 

 

Jednou se kdosi zeptal Dalajlámy, co ho na lidech nejvíc překvapuje. Nezaváhal ani na chvíli a odpověděl: „Samotní lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze. Potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví. Navíc se znepokojují minulostí i budoucností, takže si zapomínají užívat přítomnosti. K tomu žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít. ...a nakonec zemřou bez toho, že by předtím žili.“

Nordic walking pro radost: MISE

Šťastnějšími a zdravějšími se klienti Nordic walkingu pro radost stávají díky účasti na nordic walking výletech a procházkách. Mají radost z pohybu na čerstvém vzduchu a cestou objevují kromě krás přírody i kulturní, architektonické a historické zajímavosti.

Mohou se seznámit a popovídat si s jinými zajímavými lidmi ve skupině. Nordic walking pro radost si klade za cíl úspěšně konkurovat konzumní představě trávení volného času, tedy vleže u televize nebo vsedě u počítače.

Život se má žít opravdově a ne jen virtuálně! Nordic walking je cesta a ta cesta je cíl!

Jitka Hadová – nordic walking instruktorka

Jitka HadováJitka se nordic walkingu intezivně věnuje od roku 2012. Původně jen koníček pro vlastní potěšení přerostl v organizování výletů pro rodinu, kamarády a kolegy a posléze i k založení Nordic walkingu pro radost (NWR).

Tomu předcházelo absolvování rekvalifikačního instruktorského kurzu za účelem dozvědět se o tomto sportu z vlastního zájmu co nejvíce, a to v letech 2012-2013. Ani absolvování kurzu původně nebylo hlavním stimulem k založení NWR. Tím se stala až potřeba reagovat na rostoucí poptávku a fakt, že původně jen hobby se začíná postupně vyvíjet v podnikatelskou aktivitu.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779