[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

U3V pokročilí 3 – Černá Nisa a Nová Louka

NWproradost.cz odd Články a fotky odd U3V pokročilí 3 – Černá Nisa a Nová Louka

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Vyjímečně ve středu, a to 19. 10., jsme se sešly s pokročilými na Maliníku, abychom si vyrazily na delší 10 km trasu k Černé Nise a na Novou Louku.

Hned na parkovišti jsme nastavily správnou výšku holí, vyplnily prezenčku a směle vyrazily po kanále k Černé Nise. Sice jsme neměly ukázkově modré nebe, ale nepršelo a krásně podzimně probarvená příroda nám vynahradila i to, že jsme letos poprvé musely nasadit rukavice, protože nám už byla zima na ruce.

Cesta rychle ubíhala, najednou jsme byly až pod přehradou. Rozhodly jsme se, že si chceme užít vyhlídku na vodní hladinu procházkou po hrázi ze západní strany, protože tak je to nejhezčí, a tak jsme také učinily.

U hráze na lavičce jsme si daly pauzu na pití a svačinu, abychom se posilnily, protože nás čekal výšlap na Vládní a dále už jen po rovince na Novou Louku. Protože tentokrát byla procházka delší, rozhodly jsme se, že v zájmu stihnutí autobusu v Bedřichově na stadionu neposedíme na Nové Louce u kávy a raději jsme hned vyrazily do Bedřichova. Naše jablonecké kamarádky to měly tak akorát na autobus do Jablonce, a protože nám do Liberce jel až za dvacet minut, vyplnily jsme si čekání jednou z mého zásobníku žertovných her s hůlkami. Hrály jsme obíhanou, a tak nám čekání na autobus rychle uteklo.

Vítězka vyhrála čokoládu, a protože nebyla lakomá, nabídla nám všem a my jsme si osladily cestu domů.

I když jsme neměly přímo „azůro“, tak jsme rády, že jsme vyrazily, protože naše Jizerky jsou krásné v každé roční i denní době a to se nám i nyní potvrdilo!

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779