[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve čtvrtek 20. 10. jsme se sešly v Bedřichově na stadionu se začátečnicemi, protože jsme se rozhodly vyrazit opět do krásně probarvených Jizerek. Daly jsme si příjemný cíl – kávička na Nové Louce. To se nám to k takovému cíli krásně šlo!

Oproti včerejšímu výletu s pokročilými jsme měly rozhodně tepleji a rukavice jsme už zase nepotřebovaly. Třešinkou na dortu bylo krásně modré nebe. Po nastavení správné výšky holí a sepsání prezenčky jsme vyrazily nahoru, po trase Jizerské padesátky.

Cestou jsme si dobře popovídaly a nasmály se, krásné slunečné počasí nám rozhodně zlepšilo náladu. Najednou jsme byly na Nové Louce, ani nevíme jak. A protože jsme měly čas, zahrály jsme si žertovnou hru s hůlkami – obíhanou. Marcela vyhrála čokoládu, ale hned ji rozbalila a nabídla nám všem, tak jsme jí výhru přály ještě o to více!

A pak už hurá do chalupy na tu slibovanou kávičku. Krásně jsme si popovídaly i uvnitř u kávy a mimo jiné i plánovaly, kam bychom mohly vyrazit příště.

Po příjemné pauze jsme se vydaly jinou cestou, po asfaltce, zpátky do Bedřichova, a protože jsme měly dost místa v autě pro všechny, nemusely jsme ani čekat na autobus a svezly jsme se pohodlně zase „dolů“ do Liberce či do Jablonce auty.

Procházka se moc povedla, bylo krásné slunné počasí a se sluníčkem skloněným nad horizontem jsme si užívaly rozzářené podzimní barvy i pro fotografa tolik atraktivní dlouhé stíny (pokus o pár uměleckých fotek níže). Víc takových vesele a aktivně prožitých dnů! Je to balzám na tělo i duši!

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779