[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

V úterý, a to 25. 10. 2022, jsme se sešly s pokročilými v Horním Hanychově a vydaly se najít Panský lom.

Sešly jsme se opět v hojném počtu a dobré náladě a hned na začátek jsme si trochu zablbly, když jsme se pod sochou skokana nechaly vyfotit také jako skokanky v doskokovém telemarku. To by nám šlo…

Ale od zábavy k práci a vpřed. Kolem lanovky Skalka jsme se vydaly do podzimně probarvených lesů. Cesta vedla nejdříve celkem do kopce, ale protože už máme v půlce našeho kurzu natrénováno, nic nás jen tak nepoloží. Vystoupaly jsme až nad Panský lom a užily si výhled dolů i do dáli na Liberec.

A pak už zase z kopce, do Panského lomu. Úplně dovnitř se sice z důvodu padání kamenů nesmí, ale alespoň jsme si na jeho okraji přečetly zajímavou ceduli.

Ale pak už hurá do další z žertovných her s hůlkami. Ne, ani tentokrát jsme tomu nevyhnuly. Rozlosovaly jsme se do soutěžního pavouka a tentokrát jsme soutěžily v balancování s hůlkou na prstu. Bitva to byla napínavá, ale nakonec s jasnou převahou všechny převálcovala Lída. Vyhrála tedy zaslouženě čokoládu, a protože se přihnala desetiminutová dešťová přeháňka, schovaly jsme se do altánku a tam si na té výhře všechny moc pochutnaly.

A protože by měl výdej být větší než příjem, abychom si stále držely figuru, pustily jsme se do cvičení. Krásně jsme se protáhly, spálily nabyté kalorie z čokolády, a následně mohly pokračovat dále do údolí a civilizace. Cestou okolo strouhy jsme ještě narazily na farmu s koníky, a tak jsme je mohly pohladit. A pak už jen konec naší procházky, rozchod a přesun části skupiny na kávičku do Dolicafe.

Výlet se opět podařil. Nasmály jsme se, rozpohybovaly, zacvičily si i zdravě zasoutěžily. Příště se sejdeme opět pod Ještědem a už se moc těšíme!

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779