[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Čtvrtou srpnovou středu, tedy 24. 8. 2022, jsme se sešly ve Vesci, abychom si prošly sportovní areál Vesec a následně i poseděly u hezkého Veseckého rybníka.

I navzdory rozpačité předpovědi počasí (čekaly jsme déšť) jsme se sešly ve Vesci a po nastavení správné délky holí jsme vyrazily směr sportovní areál. Byl to tedy kopec, ale alespoň jsme se zase pěkně rozdýchaly.

Mnohé z nás ještě v areálu nikdy nebyly, a tak jsme si jeho prohlídku opravdu užily. Došly jsme až k hlavní budově, kde byl otevřený kiosek, a tak jsme si daly nanuka. Studovaly jsme přitom podrobně, jaká sportovní náčiní si můžeme vypůjčit a zaujaly nás hlavně koloběžky. Myslím, že koloběžková party je tedy na spadnutí!

Po krátké přestávce s nanuky jsme vyrazily dále, k Veseckému rybníku. Cestou jsme se soustředily na správnou nordic walking techniku a individuální opravování chyb.

Došly jsme až k rybníku, a protože bylo opravdu dusno, odpustily jsme si okruh kolem něj, ale na hlavní pláži jsme se chvíli pokochaly romantickým výhledem. Následně jsme se občerstvily v přilehlém kiosku, protože některým z nás už došlo pití.

Pak už zbývalo posledních 1500 metrů k autobusové zastávce, kde jsme výšlap zakončily. Cestou jsme probraly kde co, politiku, inflaci, recepty, kdo byl kde na dovolené a kdo se teprve chystá, a rozhodně jsme se přitom i dost nasmály. Pohyb na čerstvém vzduchu s partou prima lidí je prostě nejen balzám pro tělo, ale i pro duši. Těšíme se na příště!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na lince 800 800 750, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779