[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Na náš poslední výšlap jsme se sešly s pokročilými hůlkařkami v úterý 15. 11. 2022 na tramvajové zastávce Botanická zahrada a vyrazily jsme do Ruprechtic po modré turistické značce.

Nálada byla od začátku výborná. Protože už jsme se ve skupince skamarádily, vždycky hned na startu procházky hodnotíme zážitky minulých dnů, co je nového od chvíle, kdy jsme se viděly naposledy, a málem zapomeneme vyrazit.

Ale čekala nás milá procházka krásnými místy, tak jsme nasadily hůlkám botky a vyrazily. Záhy jsme se napojily na modrou značku a hned u Lesního koupaliště jsme obdivovaly první atrakci – koupající se otužilce.

Po zdolání kopečku nad koupalištěm jsme si daly krátkou pauzu a plánovaly, kam vyrazíme příště. Máme mezi sebou i členku KČT z Desné, která má spoustu nápadů na trasy a já sama mám v plánu také další výzvy, do kterých se může každý zapojit. Jen sledovat můj kalendář akcí!

Krásnou vilkovou čtvrtí jsme došly až na louku ke kapličce. Marně jsme za mraky vyhlížely Ještěd, ale na obrázek a křížovou cestu pod kostelíkem jsme vyrazily. U kostelíku jsme si udělaly naši poslední skupinovou fotku. Z původního záměru provést cvičení s hůlkami u kostela ale sešlo, protože tam dost foukalo a nám byla zima. Daly jsme tedy přednost rychlejšímu tempu a seběhu z kopce od kapličky dolů, do Ruprechtic.

Na závěr našeho putování jsme se zahřály v kavárničce u komunitního centra, kdy jsme si zapsaly zápočty, předaly dárečky na památku a konečně se tedy po úspěšném absolvování celého kurzu Nordic walking pro radost pokročilí mohly začít hrdě titulovat „paní kolegyně“.

Mám velkou radost, že absolventky vylepšily svou nordic walking techniku, pokrok je vidět i na závěrečném videu. Zároveň si vyměnily kontakty s tím, že budou pokračovat v nordic walkingu i beze mě, což je pro mě vždy ta největší odměna. Potom moje snaha šířit povědomí o tomto sportu má smysl. Děkuji všem za účast a ještě teď se dojímám dárečky, které jsem od „svých U3V dam“ dostala. Tak na viděnou v terénu, s hůlkami v rukách a tisíci mílemi v nohách!

 

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779