[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

V sobotu 6. 5. 2023 jsme vyrazily na Jablonecké přehrady, a i když je na někoho stále ještě zima, nám bylo parádně, zahřály jsme se díky nordic walkingu a dokonce pak vykouklo i sluníčko!

Na autobusové zastávce v Jablonci nad Nisou jsme se sešly ve vyrovnané sestavě 50/50 – půlka skupiny z Liberce a půlka z Jablonce. Rády jsme se v této super sestavě opět po delší době sešly, „vylezly zpoza kamen“, jak trefně poznamenala jedna z hůlkařek, a hned jsme vyrazily směr přehrada.

Na hrázi nejdříve docela foukalo, ale pak jsme sešly podél loděnice, kde sídlí místní úspěšný tým dračích lodí, na břeh a tam už se vítr utišil. Obdivovaly jsme fotografie týmu a výčet úspěchů RK Dragons Jablonec na cedulích u loděnice. Ale není divu, když mají tréninky třikrát týdně, to tedy opravdu makají. Třeba někdy dračí lodě také zkusíme!

Ale pak už jsme pokračovaly ke „dvojce“, tedy druhé přehradě. Obdivovaly jsme důmyslné čištění vody řasami nebo ultrazvukem. Bylo to velmi poučné, protože jablonecké walkerky nám objasňovaly fungování těchto pro nás záhadných vynálezů.

Následně už jsme se jen prošly sportovním areálem Břízky opět k břehu přehrady, a protože se udělalo opravdu hezky, neodolaly jsme a poseděly jsme na Základně, kde jsme si užily za jarních parsků pohovou kávičku, a zároveň slavnostně započaly zmrzlinovou sezónu. Nemohlo to být lepší!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na čísle 488 440 636, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779