[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

V půlce dubna, a to v sobotu 15. 4. 2023, jsme se sešly na tramvajové zastávce Botanická zahrada a vyrazily krásou jarní přírody okolo romantické kapličky až do Ruprechtic.

Sešly jsme se v komorním počtu čítajícím pouze tři účastnice. Původně nás mělo být více, ale virózové období si vybírá svou daň. Svou účast těsně před procházkou ze zdravotních důvodů zrušily hned tři walkerky.

Rády jsme se po delší době díky konečně přívětivějšímu počasí sešly a bylo hned o čem mluvit. Pomalu jsme vyrazily podél ZOO k Lesnímu koupališti, kde jsme opět mohly obdivovat otužilce, i když my ten den nepohrdly kulichy, ani rukavicemi. Kopec nahoru ke Kostelu panny Marie u obrázku nás pravda po zimě poněkud prověřil, ale odměnou nám byl překrásný výhled na celý Liberec a Ještědský hřbet. To se neokouká prostě nikdy!

A pak už jen cesta dolů z kopce do Ruprechtic na autobus. Hrdinně jsme odolaly návštěvě Ruprechtické cukrárny, i když některé z nás to táhlo na kávičku a dortík jako magnet. Procházka se nám moc líbila, protože hned na několika místech jsme se mohly pokochat rozkvetlými narcisy či zlatým deštěm. Zkrátka, pohlazení po těle i po duši! Příště vyrážíme do Jablonce nad Nisou!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na čísle 488 440 636, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779