[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

U3V začátečníci 7 – Ruprechtice po modré

NWproradost.cz odd Články a fotky odd U3V začátečníci 7 – Ruprechtice po modré

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve čtvrtek 17. 11. 2022 jsme vyrazily na naši poslední U3V procházku v tomto semestru, a sice od zastávky tramvaje Botanická zahrada až do Ruprechtic.

Tentokrát byla předpověď počasí opravdu špatná, ale ani to nás neodradilo se setkat v téměř kompletním složení. Krátká přeháňka nás zaskočila hned na zastávce tramvaje, odkud jsme vycházely, ale tu jsme přečkaly pod stříškou, alespoň jsme v klidu a suchu naposledy vyplnily prezenční listinu.

Než se všechny podepsaly, přestalo pršet a my mohly vyrazit kolem ZOO k Lesnímu koupališti. I tentokrát jsme mohly pozorovat koupající se otužilce. No, my plavky zrovna neměly, takže jsme jen fandily. Příště.

Cesta nám rychle ubíhala a déšť se spustil až u ruprechtické kapličky, odkud jsme marně vyhlížely Ještěd. Někde v mracích jsme ho ale tušily.

Od kapličky už nás čekala jen cesta po rovině a z kopce do Ruprechtic. U hokejky už se rozpršelo celkem dost, a tak to bylo akorát, že jsme to měly už jen poslední kilometr do Kamenného domu, kde jsme posléze usedly v suchu a teple a mohly zapsat zápočty.

Odměnily jsme se nejen svařákem a jinými nápoji, ale i třeba palačinkou a tatarákem. Bylo to důstojné zakončení našich výkonů! Po zapsání zápočtů jsem obdržela od skupinky krásný dárek, který si teď v době předadventní můžu krásně užívat – skořicový čajík a moje oblíbené sušenky! Úplně mě to dojalo, a když tady teď mlsám, vzpomínám na zážitky se „svými U3V dámami“.

Největší odměnou ale pro mě bylo to, když se dámy rozhodly v nordic walkingu pokračovat i beze mě a založily svou WhatsUp skupinu! Jsem ráda, že moje úsilí motivovat lidi k setkávání a pohybu právě zde padlo na úrodnou půdu! A úplně snad nejvíc mě zahřálo u srdce poděkování jedné z účastnic za to „rozhýbání“, které jí teď tolik svědčí fyzicky, ale i psychicky. A to přesně svou snahou šířit nodic walking sleduji. Jen tak dál a koncem našeho U3V kurzu s nordic walkingem to určitě nekončí! Tak na viděnou v terénu, s hůlkami v rukách a tisíci mílemi v nohách!

 

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779