[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

U3V začátečníci 6 – 3 jablonecké přehrady

NWproradost.cz odd Články a fotky odd U3V začátečníci 6 – 3 jablonecké přehrady

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 jsme vyrazily do Jablonce nad Nisou, kde v jeho části Mšeno jsme si obešly všechny tři přehrady. Ani tentokrát nás počasí nezradilo, bylo krásně.

Část naší skupinky dorazila autobusem nebo autem z Liberce, ale jablonecké dámy to měly dnes pohodlně pěšky. Po nastavení správné délky holí jsme vyrazily rovnou na hráz „jedničky“, tedy hlavní a největší vodní plochy. Překvapilo nás, jak je málo vody. A také nebylo bohužel přes mraky vidět na Ještěd, ale přesto na nás svítilo sluníčko.

Ani listopadové datum neodrazuje místní nadšence od plavání v přehradě. Mají náš obdiv. Ale to už jsme došly k „prutu“, soše na břehu přehrady. Chvilku jsme ho obdivovaly a pak už vyrazily směrem k dvojce. Tam jsme obdivovaly, jak se krásně zrcadlí stromy v hladině nádrže. Byl to pohled jako vytržený list z krásného kalendáře. A už nám zbývalo jen obejít trojku a přes dřevěný mostek se zase podél trojky a dvojky vracet k hlavní velké přehradě.

A protože už jsme měly chuť na kávičku a moc dobře jsme věděly, že je u Létajícího piva, kiosku, otevřeno, namířily jsme tam. Nicméně jsme ještě předtím uspořádaly další ze žertovných her s hůlkami, a sice hod oštěpem, tedy hůlkou. Na sluncem zalité louce došlo k téměř sestrovražednému klání, ale vítězka byla jasná a přehodila soupeřky se značným přehledem. Gratulujeme Janičce a přejeme jí čokoládovou výhru, protože ji hned rozbalila a nabídla nám všem. Vzápětí jsme tedy její zasloužené vítězství oslavily v kiosku.

A protože už se začalo připozdívat a ochlazovat, nasadily jsme rychlejší tempo a kolem sportovišť a hotelu Břízku jsme dokončily náš dnešní výšlap. Bylo to super a na jablonecké přehrady se jistě budeme vracet v každé roční době, protože je tu opravdu krásně!

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779