[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve středu 12. 1. 2022 jsme zahájili sezónu pravidelných nenáročných procházek pro seniory s Centrem RoSa Liberec.

I v roce 2022 budeme pořádat procházky pro seniory, kteří se chtějí naučit správnou nordic walking techniku, dozvědět se více o této zdraví prospěšné aktivitě, protáhnout se na čerstvém vzduchu a poznat nové přátele.

Počasí nám přálo, a tak jsme vyrazili po nácviku správné nordic walking techniky v Lidových sadech městem kolem muzea a radnice až k Rezidenci Rosa.

U muzea jsme zastavili a příjemně se protáhli. Následně jsme cestou hodnotili, kdo a jak prožil Vánoce a Silvestra, kolik druhů cukroví bylo napečeno, které pohádky v televizi a filmy pro pamětníky jsme si užili nejvíce a další důležitá témata. Pobavili jsme se zejména při cvičení paměti, neboť při lovení jména „nó – vždyť víš, ten herec, co hrál přece v tom, jak se to jmenovalo, ale je to fakt známý“ – a to necituji o generaci starší účastnice mých procházek, ale bohužel sama sebe… Bylo veselo.

Na náměstí před radnicí jsme museli zastavit a pokochat se pohledem na její architektonickou krásu, jako už tisíckrát, ale naše krásná radnice se zkrátka neokouká. Následně nás již čekal jen úsek z kopce směrem na Rybníček, kde jsme zkontrolovali, jak roste Rezidence RoSa v ulici U Nisy, hned naproti Krajskému úřadu.

Příště se projdeme od Rezidence RoSa po cyklostezce opět na vzdálenost kolem 3 km a procházku na přání pravidelných účastnic zakončíme někde na svařáčku nebo kávičce. Už teď se těšíme!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na lince 800 800 750, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Jitka Hadová

Centrum RoSa Liberec

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779