[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Krásné počasí nám zpříjemnilo další z nenáročných procházek pro seniory, které organizuje Centrum RoSa, ve středu 11. 5. 2022. Vyrazily jsme kolem přehrady v Jablonci nad Nisou.

Protože se s námi občas přijedou do Liberce projít i walkeři až z Jablonce, rozhodly jsme se, že tentokrát se do Jablonce vydáme my a užijeme si krásnou jarní atmosféru jabloneckého moře, jak se také někdy přehradě v Jablonci nad Nisou - Mšeně přezdívá.

Autobusem je to chvilka, a tak jsme vyrazily z Liberce do zastávky Mšeno-kaplička. A protože jsme uvítaly novou členku naší nordic walking skupiny, věnovaly jsme se opět výkladu a nácviku nordic walking techniky důkladně.

Vyrazily jsme v dobré náladě od „jedničky“, tedy hlavní přehrady, ale naše cesta vedla kolem „dvojky“ a „trojky“, a to jednoduše proto, že jejich okolí není tolik frekventované (kolem jedničky jezdí hodně cyklistů i in-line bruslařů) a cesta vede nikoliv po asfaltu, ale po hezké, místy až lesní, cestičce. Naše jablonecká posila nám místy vyprávěla o přehradě různé zajímavosti, a tak jsme se i něco nového dozvěděly.

Když jsme dorazily na prosluněnou louku, rozhodly jsme se nevynechat naše tradiční protažení a cvičení s hůlkami.

Následně už jsme se jen vydaly zpátky na autobus do Liberce. Všechny jsme si ale musely slíbit, že se sem vydáme častěji, protože na přehradě je opravdu krásně!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na lince 800 800 750, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Jitka Hadová

Centrum RoSa Liberec

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779