[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

V sobotu 18.4. 2015 byla zahájena série nordic walking vycházek organizovaná Českým klubem nordic walkingu (ČKNW) svým prvním zastavením v Kunratickém lese v Praze. Nordic Walking Tour 2015 tak byla úspěšně odstartována.

Již od dopoledne se v areálu restaurace Na tý louce zelený scházely hloučky ať již pravidelných účastníků, anebo těch, kdo si přišli vyzkoušet nordic walking poprvé v životě a chtěli tak učinit pod dohledem certifikovaných nordic walking instruktorů. Čekání na start jsme si zpříjemnili žertovnými hrami s hůlkami, které zorganizoval instruktor Jirka. Při oblíbeném vláčku či soutěži v obíhání hůlek jsme se všichni velmi dobře pobavili.

Posléze nás instruktorka Petra zasvětila do přínosů nordic walkingu a společně s instruktorkou Jitkou vysvětlily a předvedly základy nordic walking techniky. Těsně před startem jsme zvládli ještě krátkou rozcvičku a v 11,30 předseda ČKNW Radek Douša odpočítal start obou skupin (trať byla připravena v kratší 4km variantě a delší 8km).

Počasí nám přálo, a tak jsme si vycházku velice užili. Cesta podél Kunratického potoka byla opravdu pohlazením po duši. Kratší trasa byla vcelku nenáročná a na té delší byli uspokojeni i pokročilejší nordic walkeři, neboť jsme si díky kopcům mohli dát pořádně do těla.

Už kolem půl druhé, kdy jsme všichni úspěšně dorazili do cíle, se začala losovat tombola podle čísel na zakoupených vstupenkách. V tombole byly jako obvykle velmi zajímavé ceny a i když jsme nevyhráli, nelitujeme. Příjemné odpoledne strávené v pohybu v přírodě v kruhu našich rodin, přátel či nově nabytých kamarádů jsou pro nás tou nejlepší výhrou.

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779