[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve středu 9. 2. 2022 jsme uskutečnili již druhou nenáročnou nordic walking procházku s Centrem RoSa Liberec.

Kromě již pravidelných účastnic jsme tentokrát přivítaly i nováčky. Procházku jsme zahájily před Rezidencí RoSa, kde jsme bystrým okem zkontrolovaly pokrok ve stavebních pracích, a zároveň se domluvily, kde se sejdeme příští týden na prohlídku vzorového bytu Rezidence RoSa.

Po nastavení správné délky hůlek všem účastnicím jsme vyrazily podél Nisy směrem k Rybníčku, kde se naše nové walkerky dozvěděly, jaká je správná technika a trochu jsme jí nacvičily. Následně jsme vyrazily směrem k cyklostezce a celou cestu jsme dávaly pozor, abychom nesklouzly do špatných návyků, ale abychom správnou techniku nordic walkingu udržely po celou trasu procházky.

Cestou jsme vesele konverzovaly a mimo jiné porovnávaly, kdo odkud pochází a jak jsme se dostaly do Liberce. A protože svět je malý, záhy jsme zjistily, že máme společné kamarády až ve vzdáleném Mělníku. Obrovská náhoda!

Za fotbalovým stadionem jsme se zastavily u sestavy cvičících strojů nejen pro seniory, a protože jsme kopy veselé, hned jsme stroje otestovaly. Zároveň jsme zakončily naši procházku příjemným protažením a už teď se těšíme na příště!

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na lince 800 800 750, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Jitka Hadová

Centrum RoSa Liberec

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779