[Přeskočit k obsahu]

logo
Přihlásit

Zapomněli jste heslo?     Zaregistrovat se

telefon 739 603 779

email info@nwproradost.cz

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

Ve středu 8. 12. 2021 jsme se sešly, abychom nasály atmosféru adventního Liberce a slavnostně tak zakončily sezónu 2021.

Protože byla celkem dost zima, kovidová situace není stále příznivá a mnoho pravidelných účastnic našich procházek dalo přednost vánočním přípravám, sešly jsme se v komorní sestavě, ale o to více jsme měly možnost si popovídat a procházku si užít.

Sraz byl tentokrát v ulici U Nisy, kde jsme se podívaly, jak roste nový komplex bydlení pro seniory Rezidence RoSa. Určitě bude zajímavé přijít se podívat 27. 1. 2022 i dovnitř, až bude připravena exkurze do ukázkového bytu.

Od rezidence jsme vyrazily kolem Krajského úřadu a Domu kultury přes Soukenné náměstí směrem do parku u libereckého zámku. Tam jsme se na chvíli zastavily a přemýšlely, jak by se dal tento krásný komplex využít. Je škoda, že je prázdný, až na výstavu kulis jedné animované pohádky. Určitě by stálo za to tento nevyužitý objekt opět přivést k životu a otevřít veřejnosti!

Následně jsme se prošly parkem Clam-Gallasů a dámy vzpomínaly, jak pěkné tu dříve bývalo letní kino.

A protože už nás zábly ruce, zamířily jsme rovnou na náměstí k radnici a užily si prohlídku stánků přilehlých farmářských trhů. Na náměstí jsme obdivovaly ruské kolo, kolotoč pro děti a na chvíli jsme se zaposlouchaly do koled.

Příjemně adventně naladěné jsme se pak rozešly do tepla svých domovů a ukončily nordic walking sezónu s Centrem RoSa pro rok 2021. Ale už teď se těšíme na další seriál pravidelných nordic walking procházek pro začátečníky v roce 2022! Zachováme tradici a procházky budeme plánovat každou druhou středu v měsíci od 14,00.

Účast na procházce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na každou procházku na lince 800 800 750, neboť kapacita je z důvodu omezeného počtu hůlek k zapůjčení limitována.

Budeme se na Vás těšit i v roce 2022!

Jitka Hadová

Centrum RoSa Liberec

P.S. Už o nás píší i v novinách! Článek v Seniorských listech k nahlédnutí ZDE a článek v Libereckém deníku zveřejněn ZDE. Dále Genus ZDE a Regiony24.cz ZDE.

Komentáře k článku

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

O nordic walkingu

Historie
Hlavní přednosti
Jaké zvolit vybavení
Základy techniky
Jak trénovat

Hlavní menu

Kalendář akcí
Články a fotky
Reference
Služby a ceny
Vybavení
Kontakty
Mapa webu

Nejbližší akce

V nejbližší době nechystáme žádné akce.

Kdo za tím stojí

Jitka Hadová

Jitka Hadová

Certifikovaná instruktorka

 

info@nwproradost.cz

(+420) 739 603 779